Мамину турботу збереже сорочка

Мама, мамочка, матуся... Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша. У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.

Культпрацівники Кадомського Будинку культури та Зорівського сільського клубу підготували святкову програму, присвячену Дню матері і Дню вишиванки, об’єднавши два заходи в один і назвавши його «Мамину турботу збереже сорочка, захистять від лиха хрестиків рядочки». Відбулося це святкове дійство у Зорівському сільському клубі. У залі клубу була презенована виставка вишитих робіт жителів громади, а на сільській сцені відбувся святковий концерт. Вітали своїх мам і бабусь маленькі зорівчани: Вегера Анастасія, Свистуни Яна і Максим, Чуб Артем, Побіровський Святослав, Карпенко Діана. Ліричний спів дарував співучий коллектив «Кадомчанки». Святкового настрою додали гуморески та усмішки від Ніни Кліковки та Анастасії Вегери.

Цінуймо кожну мить, коли з нами поруч наші матері, шануймо їх працю, віддячуємо сторицею за їх турботу.

Ніна Вискребенець, художній керівник Кадомського БК

***

Зі святом, люба матусю!” - цими теплими словами прикрасили свої листівки юні учасники клубів «Українятко» та «Намистинка». Напередодні Дня матері разом з класоводом Оленою Малоокою вони завітали до світлиці сільського музею на годину творчості, присвячену своїй найдорожчій людині, матері. Щирі дитячі розповіді про свою матусю, вірші та пісні про мамину ласку і любов, приказки,- все це теплотою і затишком наповнило атмосферу заходу. Бібліотекар Великопріцьківської сільської бібліотеки Валентина Ільченко розповіла присутнім про свято мудрої і мужньої української матері, провела конкурси та ігри. А молодший науковий співробітник сільського музею Надія Вегера-Предченко допомогла малечі власноруч виготовити незвичайні подарунки, привабливі квітучі листівки з вітальними словами.

Дружне чаювання із солодощами стало завершальним акордом заходу. Із затишної світлиці музею щаслива малеча понесла у своїх сердечках чудовий настрій, а в рученятах теплі подарунки для своїх любих матусь.

Любов СТЕШЕНКО, учитель початкових класів Великопріцьківської ЗОШ

***

І сняться часто зорі голубі І мама на порозі біля хати. За все, що маю, мамо, дякую тобі, За все, що маю, і що буду мати.

Щороку, у другу неділю травня традиційно відзначається День матері - свято любові й шани. Цього дня кожен з нас може й повинен висловити слова подяки своїй мамі за подароване життя, за її любов і ласку.

З нагоди такої зворушливої події у міській бібліотеці для дітей (на фото) відбулося свято Матері: “День матері - свято любові і вдячності“.

Захід пройшов з учнями 6 класу Кагарлицького НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей“ (класний керівник Альона Будник).

До учасників заходу, гостей з вступним словом звернулась бібліотекар Тетяна Ковтун, яка привітала їх із цим прекрасним весняним святом.

Користувачі бібліотеки вшанували найдорожчих жінок прекрасними піснями, віршованими рядками, поділились розповідями про святу і жертовну материнську любов.

Присутні переглянули книжково-ілюстративну виставку “День матері“ та глибше дізналися про історію виникнення цього свята. Після закінчення заходу учні отримали солодощі, придбані коштом міської ради.

Працівники міської бібліотеки для дітей вдячні за співпрацю директору Кагарлицького НВК “ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей” Василю Мамію.

Тетяна Ковтун, бібліотекар

***

Матусю мила, найрідніша в світі, Ти наше сонце щире і ясне”. Такими словами розпочався захід до Дня матері в Халчанській сільській бібліотеці.

До книгозбірні на гостину завітали учні молодших класів з класним керівникам Раїсою Шелудько.

Бібліотекар та Марія Мазур, директор будинку культури, прочитали історію виникнення свята. Також ми разом з дітками розгадували тематичні загадки, малеча читала вірші, а також розповідала, які чудові у них матусі. Особливо запам’яталась одноголосна відповідь на питання “Що для вас значить матуся?“ - учні відповіли - “ВСЕ!“

І ми теж не хочемо стояти осторонь, і вітаємо наших матусь, бабусь зі святом. Бажаємо їм міцного здоров’я і жіночого щастя.

Тетяна Лавренюк