Живи та працюй в Україні

У рамках проведення загальнообласної акції “Живи та працюй в Україні» та реалізації Програми Державної служби зайнятості щодо профорієнтаційних заходів, які проводяться з метою вибору професії, 25 квітня в Кагарлицькому міському центрі культури та дозвілля відбувся «Ярмарок професій» та презентація навчальних закладів.

Відкрила «Ярмарок професій» директор Кагарлицького районного центру зайнятості Світлана Нагірна, яка привітала всіх присутніх та подякувала за участь і підтримку Кагарлицьку районну держадміністрацію, районний відділ освіти, керівників загальноосвітніх шкіл району, відділ культури і туризму, національностей та релігій. Також з вітальним словом до майбутніх випускників звернулась заступник голови Кагарлицької РДА Світлана Синюк, яка побажала молоді зробити вірний вибір шляху у своє майбутнє, цілеспрямовано йти до своєї мрії та постійно працювати над собою.

Захід відвідали майже 470 учнів загальноосвітніх шкіл району, а також педагоги 16 навчальних закладів України, які представляли Ржищівський професійний ліцей, Національний авіаційний університет, Київське вище професійне училище будівництва та архітектури, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації, Кафедру інновацій та інформаційної діяльності в освіті Національного педагогічного університету ім. М.П Драгоманова, Національний транспортний університет, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Білоцерківський національний аграрний університет, ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг», Національну академію статистики, обліку та аудиту, Київський коледж легкої промисловості, ДВНЗ Університету менеджменту освіти м. Київ, Київський коледж міського господарства Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського, Національний фармацевтичний університет м. Харків, Богуславський гуманітарний коледж ім. Нечуя-Левицького.

До уваги випускників було запропоновано наглядову інформацію, роздано інформаційні матеріали про умови вступу, спеціальності та професії, терміни та умови навчання, повідомлено про Дні відкритих дверей у навчальних закладах.

Для присутніх було проведено майстер-класи від студентів ДПТНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг» та Ржищівського професійного ліцею, а також свої вироби представив Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, а з пісенною презентацією виступив Білоцерківський національний аграрний університет.

Захід проводився, аби допомогти учнівській молоді у виборі майбутньої професії під час безпосереднього знайомства з навчальними закладами, спеціальностями, які є актуальні на ринку праці.