Буде село чистим і охайним

З приходом перших теплих днів природа навколо нас почала оживати.

З величезним завзяттям і люди почали роботу з благоустрою територій: прибиранню сміття, розчищенню дерев тощо. З метою привести навколишні території до належного санітарного та естетичного стану об’єднали свої зусилля сільські ради, навчальні заклади та небайдужі громадяни.

У селі Кузьминці вже третій тиждень ведуться роботи з благоустрою території. Розпочали з прибирання великої кількості дерев, що були, як аварійні, зрізані Кагарлицьким районним підрозділом «Київобленерго». Активну участь в цій важкій роботі взяли вчителі Кузьминецької школи Віктор Довгополий, Василь Каліка, Іван Юхименко, Світлана Лобуренко. А також учні Максим Швиденко, Євген Катеренчук, Віталій Романенко, Сашко Олексієнко, Максим Терещенко. Їх підтримали батьки школярів й односельці Тетяна Підвласна, Тетяна Побірайко, Надія і Сергій Романенки, Микола Коробенко, Микола Зайченко, Сергій Карпенко, Василь Мушик.

У четвер, 12 квітня, відбулася загальна «толока» по прибиранню території села Кузьминці. Місцеві орендарі Сергій Катеринич та Юрій Круцик забезпечили транспорт для вивезення сміття.

Велику увагу приділено впорядкуванню меморіалів учасників ВВВ у с. Кузьминці та у с. Панікарча. На цьому тижні учні п’ятого і сьомого класів провели роботи по розчищенню та прибиранню їх територій.

Шкільне подвір’я також активно приводиться до ладу. Учні з вчителями прибирають квітники, збирають торішнє листя і зламані гілки, готують посівний матеріал для шкільного городу.

Робота з благоустрою тільки розпочалася, зроблено вже багато корисних справ, але й багато їх ще попереду. Чисте і охайне рідне село – справа кожного небайдужого!