Газети - раз на тиждень

Прихід весняного тепла масово вивів людей на подвір’я, присадибні ділянки і садки. Це відчувалося і під час проведення чергового (10 квітня) прямого зв’язку голови РДА Романа Коваленка з жителями району. За годину на визначений номер пролунало лише два дзвінки. Один з них - з Кагарлика, інший - з Мирівки.

Кагарличанка скаржилася, що маршрутки рейсом на Шубівку не зупиняються біля нового міського кладовища (вул. Тургенєва). А на самому місці поховання не підрізаються кущі і дерева.

Голова райдержадміністрації проінформував громадянку, що дані питання знаходяться в компетенції міської ради і він передасть її побажання міському голові. Щодо зупинки, то вона не передбачена біля кладовища, так як є біля кафе «Алюр», недалеко від місця поховання.

А ось жителька с. Мирівка висловила своє незадоволення роботою відділення поштового зв’язку.

- Раніше газети та іншу кореспонденцію доставляли тричі на тиждень, а зараз тільки раз у сім днів. Трапляються затримки і з доставкою пенсій, - розповіла вона.

Свої претензії щодо роботи Центру поштового зв’язку в районі висловили присутні на прямому зв’язку керівники філії «Київоблгазу» та відділення «Київобленерго».

Роман Коваленко пообіцяв розібратися по даних питаннях з керівником Центру.