У жителів Кагарличчини й Ржищівщини автоматично змінився постачальник газу

Як повідомляють на сайті «Нафтогаз Україна», 8,8 мільйона побутових споживачів газу опинились в ситуації, коли їхні постачальники не змогли виконувати свою функцію, тож відтепер отримуватимуть газ від "постачальника останньої надії" (ПОН). Цю функцію виконує газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Відповідно до наказу Міністерства енергетики України №198 від 08.06.2022, споживачі, яких обслуговував в т.ч. і "Київоблгаз Збут", автоматично перейдуть до цього постачальника на постійній основі.

ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ?

«ГК «Нафтогаз України» очікує, що найближчим часом ці клієнти будуть переведені на стандартні контракти з компанією, аби ціна для споживачів «останньої надії» стала 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки)», — пишуть в прес-релізі ГК «Нафтогаз України».

Автоматична зміна постачальника актуальна для клієнтів, які донині отримували газ від місцевих газопостачальних компаній (зокрема, під брендом «Твій Газзбут») у 15 областях: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій та Чернігівській.

На наше прохання  роз'яснити ситуацію, що склалася, «Київоблгазгаз Збут» поки що відповіді, на жаль, не надає.

ЩО ГОВОРЯТЬ У "НАФТОГАЗІ"?

Водночас, у "Нафтогазі" оперативно відгукнулися на наше звернення.

Там зазначили, що ПОН – це тимчасове рішення для уникнення перебоїв з газопостачанням, яке за результатами урядового конкурсу забезпечує ГК «Нафтогаз України».

Втім, згідно з Наказом Міністерства Енергетики України №198 від 08.06.2022 року усіх побутових споживачів, що отримували газ від постачальника «Останньої Надії» (ПОН), було підключено до ТОВ ГК "Нафтогаз України" на постійній основі. Подавати документи на підключення не потрібно.

Нові клієнти проводять оплати з попереднім постачальником за газ, отриманий до 30 квітня 2022 року, а з 1 травня 2022 року оплачують газ на рахунки ГК «Нафтогаз України».

Також у "Нафтогазі" зазначили, що якщо клієнти "Київоблгаз Збуту" мали переплату за спожитий газ, то слід мати на увазі, що ці кошти не переходять між компаніями. У "Нафтогазі" рекомендують звренутися до попереднього постачальника газу з запитом на повернення коштів.

А ЯК БУТИ З ДОСТАВКОЮ ТА ПОКАЗНИКАМИ?

Тут змін немає.

Послугу розподілу природного газу, як і раніше, здійснює АТ «Київоблгаз». Рахунки для сплати за доставку газу можна завантажити з особистого кабінету на сайті 104.UA.

Також на сайті 104.UA слід і надалі передавати показники спожитого за місяць газу.

ЯК ОТРИМАТИ НОВІ РАХУНКИ ЗА ГАЗ?

У "Нафтогазі" наголосили, що отримати рахунок за спожитий у травні газ можна кількома зручними способами, зокрема:

  • в особистому кабінеті на сайті "Нафтогазу" (номер особового рахунку можна отримати в контакт-центрі за телефонами +38 066 300 2 888, +38 098 300 2 888, +38 093 300 2 888);
  • у чатботі GASUA у Viber, Telegram і NaftogazGasSupply у Facebook Messenger (номер особового рахунку можна отримати в контакт-центрі);
  • Укрпоштою після 20-го числа поточного місяця, лише в тих регіонах, де відсутні активні бойові дії.

ЧИ ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАЛИШАТИСЯ З "НАФТОГАЗОМ"?

Якщо ви потрапили до ПОН, то варіантів є декілька. Можна залишитися з "Нафтогазом". Але можна і пошукати іншого постачальника. Хоч ринок дуже зменшився, альтернативи на ньому є – головне, аби був прийнятний тариф. Щоправда, доведеться постаратися, аби з’ясувати, які компанії продовжують працювати з населенням. Для цього слід визначатися з тими, чиї тарифи вас влаштують, а потім телефонувати до них на гарячі лінії.