Знову «червона зона»

Із 30 жовтня у «червоній» зоні карантину в Україні буде вже 15 областей. У тому числі і Київська. Відповідне рішення ухвалила Нац­комісія з ТЕБ і НС.
У «червоній» зоні діють обмеження, як під час локдауну - заборонена робота закладів громадського харчування, торгово-розважальних центрів, кінотеатрів, непродовольчих магазинів і ринків, спортзалів, фітнес-центрів. Також заборонені масові заходи.
Обмеження не поширюються на роботу продуктових магазинів, аптек, АЗС, пошти, банків, ветклінік.
Важливою відмінністю «червоної» зони цього року є те, що обмежень можна уникнути. Для цього необхідна 100%-на вакцинація двома дозами («зелений» COVID-сертифікат).
Продовжує збільшуватися кількість хворих на COVID-19 і на території Кагарлицької громади. Так, станом на 28 жовтня, на коронавірус хворіє 204 жителі Кагарличчини, у т.ч. 6 дітей.
За зведеними даними Центру первинної медико-санітарної допомоги та Кагарлицької багатопрофільної лікарні, всього з початку пандемії обстежено на COVID-19 шляхом ПЛР-тестів 6581 житель Кагарлицької МТГ, інфікувалися - 2151 особа, одужало від коронавірусу – 1881, померли – 66.
Хворіють на COVID-19 жителі: Кагарлика (122), Слободи (10), Липовця (3), Шубівки (5), Горохуватки (4), Демівщини (3), Горохового (4), Мирівки (9), Ставів (7), Переселення (5), Черняхова (3), Ліщинки (5), Сущан (5), Халчі (3), Леонівки (1), Буртів (14), Бендюгівки (1).
У Кагарлику на стаціонарному лікуванні перебуває 45 хворих на COVID-19 жителів нашої громади та 45 з інших ОТГ.