Шаховий турнір до Дня Незалежності

22 серпня у Кагарлицькому міському будинку культури пройшов відкритий шаховий турнір до дня Незалежності України. Перемогу здобув Олег Баляс із Кагарлика.
Шаховий турнір у Кагарлику проходив у рамках святкових заходів до 30-ї річниці Незалежності України.
Загалом змагалися 32 шахісти із різних куточків Київської області та зі столиці. Прибули учасники турніру із Миронівки, Українки, Обухова, Ржищева, Рокитного, Карапишів, Таращі, Синяви, Макарова, Білої Церкви та з Києва. Серед них були й представники учнівської молоді.
У результаті до першої четвірки лідерів увійшли:
І місце – Олег Баляс із Кагарлика;
ІІ місце – Андрій Притула із Карапишів;
ІІІ місце – Євген Миронов із Обухова.
ІV місце – Валерій Глинянчук із Києва.
Олег Баляс на цьогорічному чемпіонаті України з шахів серед аматорів, що відбувся у Черкасах, виборов ІІ місце в турнірі з блискавичних шахів у своїй рейтинговій категорії.
По завершенні нагороди спортсменам-шахістам вручив Кагарлицький міський голова Олександр Панюта. Кошти для відзначення учасників турніру надали спонсори.

***

24 серпня в м. Бровари відбувся шаховий турнір, присвячений 30-річчю Незалежності України. В інтелектуальному спортивному дійстві серед 35 учасників, де були 4 кандидати в майстри спорту і навіть міжнародний майстер спорту, шахіст із Кагарлика Олег Баляс виборов І місце.
Вітаємо переможця і зичимо нових спортивних злетів!