З Днем народження, рідне село!

Моя душа ось тут, у цім селі,
З якого почалося все на світі.
І доки я живу на цій землі,
Допоки й буду тут за все в одвіті.

Цими словами трепетного зізнання в любові своїй малій Батьківщині у Великопріцьківському сільському будинку культури розпочалися урочистості, присвячені Дню села. А передували їм - покладання квітів до Братської могили воїнів-визволителів, святкова розважальна програма для дітей та виставка народних умільців.

Під час урочистої частини, яку вели Юлія та Дарина Омельченки, з Днем рідного села та з наступаючим ювілеєм Незалежності України великопріцьківчан тепло привітав староста села Олександр Микитянський. Також свої вітання дарували усім присутнім перший заступник голови Ржищівської об’єднаної територіальної громади Юрій Терещенко та письменниця Ніна Вернигора. Привітали іменинників також всі інші гості свята. Сільський староста привітав золотих і срібних ювілярів подружнього життя, новонароджених сельчан та вручив їм подарунки. За активну участь у житті села він також вручив медалі великопріцьківчанам Любові Ружанській, Миколі Набоку та Лілії Захарченко, подяки доброчинцям та дипломи сільським майстриням. Староста села також презентував план майбутнього сільського парку відпочинку «Зелена перлина Великих Пріцьок», який виготовили ландшафтний дизайнер Олена Гнєзділова та художник Дмитро Кудрявцев.

Прикрасили свято виступи фольклорно-етнографічного ансамблю «Журавка», дитячого колективу «Альфа і Омега», хореографічного колективу «Сяйво», пісні у виконанні ведучих.

Справжнім подарунком свята став концерт ансамблю «Вишиванка» Ольшаницького будинку культури, про який подбав його учасник великопріцьківчанин Віктор Вегера.

По закінченні урочистої частини відбулося відкриття Алеї кохання та Серця села, встановлене як подарунок на День села його жителям. А виготовив серце та браму алеї Сергій Кудрявцев. Замки єднання на нього почепили золоті та срібні ювіляри подружнього життя, молоді подружжя, закохані.

Продовжилося свято пригощаннями, козацькими забавами, конкурсами та святковою дискотекою.