Сесія продовжить свою роботу

Чергове сесійне засідання в Кагарлицькій міській раді, яке розпочалося 30 липня, так і не було завершене через недостатній кворум. Точніше сказати, для роботи сесії кількості депутатів вистачало, але частина рішень із земельних питань потребувала голосів двох третин обранців громади, а їх якраз не вистачало. Окрім того, деякі депутати не дали своїх голосів при вирішенні питань про внесення змін до персонального складу постійних комісій Кагарлицької міської ради VIII скликання; про припинення діяльності Бендюгівської, Новосілківської сільських бібліотек та Бендюгівського, Новосілківського сільських клубів; про оренду об’єктів комунальної власності Кагарлицької міської територіальної громади та про управління об’єктами комунальної власності Кагарлицької міської територіальної громади; через небажання цих депутатів підтримати деякі пропозиції постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування бюджет недоотримає такі необхідні надходження, а частина заявників не дочекається найближчим часом вирішення своїх земельних питань. В залі врешті-решт залишилось тільки 14 учасників засідання включно з головуючим, тож виникли труднощі з прийняттям будь-якого рішення, коли хтось був проти або утримувався від голосування. Тому в роботі сесії було зроблено перерву. Як стало відомо згодом, продовження її роботи відбудеться 6 серпня.
Тим не менше, частину порядку денного було розглянуто. Зокрема, заслухано і взято до відома інформацію керівника відділення поліції №1 (м. Кагарлик) Обухівського районного управління поліції ГУНП в Київській області Вадима Бандури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Кагарлицької міської територіальної громади за І півріччя 2021 року. Затверджено звіт про виконання бюджету Кагарлицької міської територіальної громади за І квартал 2021 року, а також розпорядження в.о. міського голови «Про розподіл обсягів трансфертів з державного бюджету»; внесено необхідні зміни до бюджету поточного року. Затверджено Програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту на 2021-2023 роки, внесено необхідні зміни до Положення про відділ культури Кагарлицької міської ради, до статутів міського центру культури і дозвілля, КЗ КМР «Кагарлицький історико-краєзнавчий музей», ДНЗ «Ромашка». Затверджено детальний план території кварталу багатоквартирної житлової та громадської забудови в межах вулиць Білоцерківська та 97-ї Стрілецької дивізії в Кагарлику, а також Положення про відділи, управління виконавчого комітету Кагарлицької міської ради. Одному з підприємців надано дозвіл на виготовлення паспорту прив’язки. Внесено зміни до Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Кагарлицької міської територіальної громади, а також зміни до переліку об’єктів першого типу комунальної власності Кагарлицької міської територіальної громади.
Прийнято рішення про безоплатне прийняття від Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації в комунальну власність Кагарлицької міської територіальної громади витрат, понесених на виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо термомодернізації будівель ОЗНЗ «Кагарлицька ЗОШ I- III ступенів №3» та «Мирівська ЗОШ I-IIIступенів».
Ухвалено також рішення про визначення Кагарлицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» опорним закладом загальної середньої освіти Кагарлицької міської територіальної громади.
Ще одна гарна подія передувала початку сесійного засідання: Кагарлицький міський голова Олександр Панюта виконав приємну місію вручення Подяки Центральної виборчої комісії голові Кагарлицької міської територіальної виборчої комісії Обухівського району Київської області Марії Ковалець за сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки та проведення виборів 25 жовтня 2020 року, особистий внесок у забезпечення реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень.
Також на сесії було надано час для виступу жителю Кагарлика Віктору Курінному. Він розкритикував роботу відділення поліції стосовно розслідування справи, в якій є постраждалим. Зазначивши, що випадок із його побиттям стався ще два роки тому, впродовж цього часу він ще отримував погрози. Але розслідування, на його думку, проводиться неналежно.