За чисту воду!

У Кагарлику втілено проєкт реконструкції водозабірного вузла по вул. Козацькій, 6-Б. Основне фінансування здійснювалося за обласною Програмою «Питна вода Київщини» на 2017-2020 роки. Загальна кошторисна вартість згідно з експертним звітом, підготованим ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Міжрегіональна будівельна експертиза», становила близько 4,4 млн грн. Після тендерних процедур ціна договору, укладеного замовником реконструкції Департаментом житлово-комунального господарства КОДА та підрядником ТОВ «703 Металообробний завод котельного обладнання», склала 3 млн 999 тис. 667,85 грн. Співфінансування, що є умовою виконання робіт за вищезгаданою Програмою, з боку Кагарлицької міської ради в обсязі 608 550 грн забезпечено згідно з рішенням депутатів міської ради VII скликання.
Підрядники виконали значний обсяг робіт, зокрема, здійснено заміну обладнання свердловини, яка піднімає воду з глибини 70 м, змонтовано нове приміщення, де розташовано блок управління і робоче місце з відповідними зручностями для чергового; демонтовано стару водонапірну башту і встановлено нову тощо.
Коли наш кореспондент разом із директором КП КМР «Кагарликводоканал» Володимиром Черемисом побував на об’єкті, там саме завершувалися пусконалагоджувальні роботи, і споживачі прилеглого мікрорайону вже почали отримувати воду – очищену від домішок, зокрема заліза, знезаражену за допомогою спеціального обладнання. Через деякий час буде здійснено аналіз проб води, і проєктанти запевнили, що вона матиме належну якість.