Дітям - від поліцейських

П’ятого липня в Кагарлику біля міського будинку культури поліцейські відділення №1 (м. Кагарлик) влаштували для місцевої дітвори свято. Дітлахи приміряла поліцейське спорядження та отримала від правоохоронців смаколики.

Біля Кагарлицького міського будинку культури місцева малеча активно спілкувалася із кагарлицькими правоохоронцями. Поліцейські відділення №1 (м. Кагарлик) вирішили на честь свого професійного свята розповісти дітлашні про свою роботу. А щоб юним кагарличанам було цікаво, захід провели у вигляді невеличкого фестивалю.

Спочатку діти малювали на асфальті все, що у них асоціюється із поліцією. Потім бажаючі, а їх виявилося чимало, приміряли поліцейські обладунки: шолом і бронежилет. Потримали в руках справжній пістолет та поліцейський кийок.

Натішившись на цій локації, діти перебиралися до салону поліцейського службового авто. Тут можна було не лише посидіти за кермом, а й увімкнути сирену та маячки.
Усім охочим поліцейські дарували різнобарвні повітряні кульки. Та фотографувалися із малечею.

Ведуча свята Анастасія Мацібура провела із юними кагарличанами вікторину на поліцейську тематику. А її переможці отримали в подарунок смаколики. Цукерку отримав і кожен із учасників «малюнку на асфальті».

Завершилося дійство танцювальним флешмобом та пригощанням солодкою ватою, яку отримали усі бажаючі дітлахи.

«В такій розважальній формі ми вирішили познайомити дітей із поліцейськими, - розповідає Вадим Бандура, начальник відділення поліції №1 Кагарлика. - Адже діти повинні бачити в поліцейському не лише серйозного та грізного правоохоронця, а й людину, до якої можна звернутися за порадою, допомогою навіть дитині».

На завершення поліцейські разом із учасниками свята зробили спільне фото.