Багатий червень на свята

Минулого тижня в Кагарлику відбулися урочистості та святкові заходи з нагоди Дня державної служби України, Дня фермера, Дня Конституції України та Дня молоді.

25 червня у великій залі адмінбудинку фермерів та державних службовців Кагарличчини привітали Кагарлицький міський голова Олександр Панюта та голова асоціації фермерів Кагарличчини, депутат Кагарлицької міськради Олександр Широкоступ, фермер, колишній голова Асоціації фермерів Кагарлицького району Микола Лящук.
Зазначивши важливість внес­ку у розвиток Кагарлицької громади зокрема та нашої держави в цілому, вони побажали винуватцям свят професійних здобутків, росту та розвитку, щедрих врожаїв та прибутків на благо громади. Згадали й про проблеми фермерства та закликали до єднання у їх вирішенні.
Також кращим представникам держслужби та фермерства Кагарличчини було вручено подяки Кагарлицької міської ради та цінні подарунки.
З нагоди Дня фермера подяки Кагарлицької міської ради та цінні подарунки вручено: Руслану Бабенку, голові ФГ «Хутір» (с. Халча), Павлу Коваленку, голові ФГ «Расавське» (с. Ліщинка), Павлу Кушніру, голові ФГ «Лорак» (с. Горохуватка), Миколі Лящуку, голові ФГ «Люцерна» (с. Черняхів), Ігорю Матійчуку, голові ФГ «Матійчук І.В.» (Кагарлик, с. Стави), Івану Палію, голові ФГ «Олена» (с. Халча), Олені Семцовій, голові ФГ «Олена-С» (с. Демівщина), Костянтину Шевченку, голові ФГ «Леглич» (с. Халча).
З нагоди Дня державної служби подяки Кагарлицької міської ради та цінні подарунки отримали: Юлія Мельник, головний спеціаліст відділу з ретроконверсії №1 управління з ретроконверсії Головного управління Пенсійного фонду, Юлія Шкута, старший державний інспектор Кагарлицької ДПІ.
З нагоди Дня молоді спільною Подякою Обухівської райдержадміністрації та Обухівської ради та цінним подарунком нагороджено Любов Хабібулліну, вчителя історії та географії Кагарлицького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей».
Винуватців свята вітали пісенними номерами вокальні ансамблі Кагарлицького міського будинку культури «Заграва» (Анастасія Мацібура, Ольга Остапчук, Інна Кушніренко) та «Зорецвіт» (Леся Чоповська, Катерина Кучеренко, Тетяна Дмитренко), дует Людмили Поліщук та Анатолія Климака (МБК), Людмила Ігнатенко та Тетяна Голдобіна (Кагарлицька школа мистецтв).
27 червня у Кагарлику дійство з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді проходило на майданчику біля Кагарлицького міського будинку культури.
Щоб літня спека не дошкуляла ні глядачам, а ні артистам заходи розпочали о сьомій годині вечора.
Кагарличан та гостей міста привітали Кагарлицький міський голова Олександр Панюта та депутатка Київської обласної ради Олена Шуст. Олена Шуст передала в дарунок Кагарлицькій громаді кошик квітів та порадувала присутніх пригощанням шашликом. А студенти Білоцерківського національного аграрного університету виконали для присутніх на святі «Многая літа».
До погруддя Тарасу Шевченку від громади поклали квіти фахівці Кагарлицької міської ради Людмила Згурська, Роман Корнієнко, Інна Коваль та Олег Наконечний.
Заходи продовжили концертна програма, різноманітні змагання та флешмоби.
Так, присутніх радували своїми талантами Лейла Джабієва, Леся Чоповська, Марія Баляс, Олександр Вашека, Олена Запорожчук, Вікторія Матюшенкова, Марія Чоповська, ансамбль «Зорецвіт», гурт «Заграва», студія Legion Dance, ансамбль барабанщиць. Вели захід Анастасія Мацібура та  Вікторія Коваль.
А ще - проходили змагання із стрибків на скакалці, перетягування канату, підіймання гирі, набивання м’яча. Свою майстерність читати по губах, малювати та співати показували учасники конкурсів «Читай по губах», «Сліпий художник» і караоке. Бажаючі випробувати фарт взяли участь у лотереї.
Переможці та учасники конкурсів і змагань отримали призи та солодкі нагороди.
Завершилося дійство святковою дискотекою.