Вiдлунав Останнiй дзвоник

27 травня в нашій громаді розпочалися шкільні урочистості з нагоди завершення навчальних занять. Епоха пандемії внесла свої корективи, і тепер шкільне свято Останнього дзвоника не влаштовують для всіх класів одночасно. Так, у першій міській школі на подвір’ї вишикувалися лише першокласники, для яких це перше таке свято, а потім запросили випускників: для них це справді останній шкільний дзвінок. У заклад прийшли Кагарлицький міський голова Олександр Панюта і начальник відділу освіти Надія Омельченко, які сердечно привітали всіх зі святом Останнього дзвоника, а Олександр Олексійович за давньою традицією вручив подяки і цінні подарунки – іменні наручні годинники кращим учням: Євгенію Галабурді, Дмитру Дорошенку, Вікторії Ховдун, Анастасії Цюкало.
А третій міській школі забагато було б, якби зібрати всіх першокласників і випускників одночасно. Тож у зал урочистих заходів запросили тільки чотирьох номінантів для вручення подяк та іменних годинників: Михайла Вашеку, Кирила Ємельянова, Тетяну Макаренко та Євгенію Миколайчик.
28 травня Олександр Панюта і Надія Омельченко побували в Кагарлицькому НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей», сердечно привітали учнів і їхніх наставників зі святом Останнього дзвоника і за давньою традицією вручили подяки і цінні подарунки – іменні наручні годинники кращим учням: Анастасії Артеменко, Віолетті Демиденко, Владиславі Федорченко, Ірині Черемис. Потім за непорушною ліцейною традицією спільно з директором НВК Василем Мамієм гості вручили за активну участь у житті школи та міста грамоти й солодощі Богдану Васильчуку, Денису Герасимову, Юлії Сороці, Олександрі Осадчій, Богдані Страшко.
Як і скрізь по Україні, цьогорічні святкові заходи проходили в НВК покласно, і гості завітали також у випускний 4 клас та до першокласників. Поважні гості і не менш поважні школярі щиро обмінялися добрими побажаннями, були тут і вдячні слова представникам влади за турботу про освіту, і власноруч виготовлені дітьми пам’ятні сувеніри для них.
Між іншим, слова про турботу були підтверджені цього ж дня таким випадком: ще до святкового заходу Олександр Олексійович на перерві приєднався до гурту семикласників і першокурсників ліцею, які грали в колі волейбольним м’ячем. Міський голова звернув увагу, що м’яч той уже потребує заміни, і дав термінове доручення купити новий: його невдовзі під час урочистостей Останнього дзвоника й було вручено дітям.
У понеділок, 31 травня, Олександр Панюта із Надією Омельченко прибули на свято Останнього дзвоника в опорний загальноосвітній навчальний заклад «Мирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», привітали колектив закладу і школярів із початком канікул,
а випускникам побажали успішно скласти ЗНО й обрати свою стежину в житті, а ще – всім-всім міцного здоров’я. Випускниці 11 класу Тетяні Суп за високі досягнення у навчанні, активну участь у громадському житті на святі було вручено Подяку та цінний подарунок – іменний годинник.
31 травня під час свята Останнього дзвоника в Кагарлицькій ЗОШ №2 ім. В.П.Дашенка заступник міського голови Ігор Будюк вручив подяки та іменні годинники кращим випускникам: Єлизаветі Легкій, Олегу Омельченку, Інні Дяденчук та Дмитру Муравйову; заступник міського голови Іван Семцов такі ж нагороди вручив кращим випускникам Ставівської ЗОШ: Артему Корнійчуку та Анастасії Носач, а заступник міського голови Валентина Циганок – кращим випускникам Черняхівської ЗОШ Діані Драпей та Катерині Осадчій.