Полум'я ДАПу в наших серцях

Чотири роки тому, у січні 2015-го, велися найзапекліші бої за Донецький аеропорт. Легендарна оборона Донецького аеропорту українськими військовослужбовцями тривала 242 дні і, безперечно, стала славетною сторінкою української військової історії, а оборонці Донецького аеропорту віднині й навіки стали символом незламності духу захисників України та прикладом подвигу для майбутніх поколінь військових, а їх імена - великими літерами кров’ю вписані в історію незалежності України.

Напередодні цих сумних подій у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році», що в Нових Петрівцях Вишгородського району на Київщині, відбувся захід «Полум’я ДАПу в наших серцях» по вшануванню пам’яті героїв - кращих українських військових, які стали справжньою легендою України.

У заході взяли участь голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук, міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз, командир 90 батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади Віталій Баранов, військовий капелан отець Тарас, батько загиблого «кіборга» Святослава Горбенка (позивний «Скельд») Сергій Горбенко, учасники боїв за Донецький аеропорт, учасники АТО, солдатські матері та вдови, волонтери тощо.

У рамках заходу було представлено виставку фоторобіт волонтера, учасника АТО Олексія Палія. Присутні бачили війну на Сході України через призму людських облич, подій, природи та внутрішнього світу автора.

Учасники заходу поклали квіти до могили Невідомого солдата на території музею.