Ми з вами, добровольці!

Днями ми повернулися зі сходу від наших добровольців.

Погодні умови ніколи не стануть на заваді того, щоб доставити волонтерську допомогу нашим захисникам від небайдужих людей.

Пральна машина-автомат, берці, термобілизна, тактичні ліхтарі, колеса до авто, медицина, продукти харчування, новорічно-різдвяні подарунки, предмети гігієни, малюнки, усілякі вироби і теплі листи від дітей - перелік того, що їхало за сотні кілометрів до військових.

Побували в підрозділі ДУК Правий Сектор тактичній групі «Сапсан» і у медиків ПС. Це - Карлівка, Водяне, Опитне Донецької області.

Від усієї душі щиро дякую фермеру Григорію Кулініченку за наданий транспорт, який доставив мене вночі у Київ, звідки я у іншому авто з екіпажем попрямувала на схід, а також водієві Володимиру Лисенку; фермеру Михайлу Блаху - завдяки Михайлу Михайловичу ми мали 47 літрів дизелю; вчителю історії Кагарлицької школи № 2 Ользі Куцій та її друзям, Уляні Денисівні Миколенко (кагарличанці, якій більше як 80 літ), Євгену Калініченку і його дружині Юлії - вони закупили тактичні ліхтарі; Галині Демиденко (постійному помічнику) за каву і вологі серветки; вчителю Вікторії Потайчук і учням 4, 6, 8 класів міської школи № 2; Марійці Куцій та Марійці Ширенковій; моїм друзям із сонячної Іспанії за предмети медицини, берці, смачні гостинці; Людмилі Герасименко, Ігорю Громакову із Ржищева за предмети гігієни, а також вихованцям Ржищівського ЦДЮТ (керівник Надія Терещенко), небайдужим жителям Фастова; жителю Яготина Армену Шахар’янцу. Щиро дякую своєму екіпажу - Едуарду Копилову і Вадиму Пузиревичу - за плідно виконану сумісну роботу.

Р. S. На даний час ми працюємо над придбанням медичних тактичних рюкзаків для медиків ДУК Правий Сектор і їх наповненням. Будемо раді вашій участі в цьому.