Постійно біля Ольжинського кладовища, на території приміщень колишнього господарства «Батьківщина», яке потонуло в дикій порослі, жителі прилеглих вулиць утворюють стихійні сміттєзвалища в різних місцях.
Дивна логіка в тих, хто, вивозячи сміття з двору, квартири, підприємства в не відведені на те місця, вважає це нормальним явищем і пристойною поведінкою.
Побутові відходи зі стихійних звалищ розривають собаки, рештки поліетилену літають по окрузі, а сміття розкладається і потрапляє в ґрунтові води, випаровується в повітря. Жалюгідний вигляд мають нефункціонуючі приміщення колишнього господарства «Батьківщина» не тільки завалені сміттям, а й із повириваними вікнами та дверима…
Що можна сказати про тих, хто таке вчинив? І зробили це не якісь приїжджі варвари, а місцеві мешканці.
Та що говорити про будівлі. На цьому масиві люди постійно глумляться над прахом своїх рідних – під Ольжинським кладовищем постійно утворюють стихійне сміттєзвалище, а потім поліетилен та інше сміття літає по могилах і сам вхід до кладовища та проїжджа дорога, яка виходить на іншу вулицю, мають антисанітарний вигляд.
Складається враження: люди не мають поняття, що в місті є спеціальний полігон твердих побутових відходів. Плата за вивезення сміття символічна (4 грн за мішок), і ця послуга постійно працює. Діє графік вивезення твердих побутових відходів: раз на місяць по суботах вулиці об’їжджає трактор із причепом. За потреби послугу з благоустрою можна індивідуально замовити за телефоном 5-23-81.
Постійно утворювали стихійне сміттєзвалище по вулиці Шевченка навпроти центрального входу Ольжинського кладовища. Після того, як там було встановлено камеру відеоспостереження і кількох порушників Правил благоустрою було виявлено, носії непотребу перейшли на інший бік кладовища.
Для несвідомих мешканців сусідніх вулиць на видних місцях було вивішено пам’ятки про заборону розміщення сміття у невстановлених для цього місцях із зазначенням адмінстягнень за порушення правил благоустрою, розмір яких сягає від 340 до 1700 грн. Від пам’яток лишився лише слід… Лишаються й сліди нехлюйства тих, хто не хоче чути закликів до цивілізованої поведінки з відходами.
Хоч це і здається безнадійним, але звернуся ще раз: люди, схаменіться, не втрачайте людяність! Поважайте роботу працівників комунальної служби! Навчіться жити правильно, вивчіть графік вивезення сміття! Їхати нікуди не треба, до вас приїдуть самі і претензій ніхто пред’являти не буде.
Переконана, що серед місцевих мешканців є багато моїх однодумців, громадських активістів, які люблять свій край, Україну. Часом вони критикують владу за безгосподарність. Чому ж вони мовчать і не реагують на такі кричущі факти? Який приклад ми показуємо своїм дітям і внукам?
Тільки спільними зусиллями, разом ми можемо зробити наше місто чистим! Кожен почни з себе, навчаючи дітей змалку правильної поведінки з фантиками від морозива, цукерок і т.д., робімо один одному зауваження, коли хтось «забув» про цивілізованість – і все у нас вийде з часом.
Шануймо пам’ять предків і думаймо про нащадків!


Фотомиттєвості

  • 286433605_2868380160129174_9182376141822233893_n-1.jpg
  • DSC_8369.JPG
  • hvvvfqromzxlvzshavb5.jpg
  • o_1gkjdokns1hjlou111d21n6j1s1u1r.jpg
  • o_1gkje5f1eqcc1l5vggs9h2fr1r.jpg
  • o_1gkjevpbf1ftq1b9n1gcs1o3ek7b1r.jpg
  • o_1gkjfhh7l1il5ofk1flb1c9g1mut1r.jpg
  • o_1gmbdco881tvos7n1pj2out1kms1r.JPG
  • o_1gmd6nfhf16n21v2h18iv1ev4127t1k.jpg
  • SQE_8951.JPG

Кагарлицька МТГ

Більше статей

У селі Великі Пріцьки сварка між братами завершилася поножовщиною. Правоохоронці затримали кривдника. 2 січня кагарлицькі поліцейські отримали повідомлення від...

На часі

Більше статей

Кагарлицькі поліцейські отримали кілька заяв про шахрайство: в соцмережах людям пропонують дрова за передоплатою. Отримавши кошти, продавці...

Відео

Більше відео
Watch the video