Театр “Стороннім В” зіграв довгоочікувану прем’єру

Аматорський театр “Стороннім В”, що діє при Кагарлицькому міському будинку культури, 19 та 20 грудня представив прем’єру вистави за п’єсою італійського актора і драматурга Пеппіно де Філіппо «Дон Рафаель-тромбоніст». Засвідчивши непересічні таланти учасників театру, гра артистів примушувала то сумувати, то сміятися, то впадати в задуму. А акторам дякували багаторазовими вибухами оплесків.
Більше року тому, в листопаді, під час святкування 50-річчя Кагарлицького будинку культури, було представлено уривок із п’єси та анонсовано її повний показ. Але пандемія перекреслила плани як акторів, так і глядачів.
І от нарешті кагарлицькі поціновувачі театрального мистецтва змогли насолодитися грою Олексія Любчича, Вікторії Коваль, Івана Дубового, Віолетти Лазаренко, Богдана Смичка, Михайла Вашеки та Лейли Джабієвої, яка не лише зіграла одну з ролей, а й є режисером-постановником вистави.
Організатори дійства подбали, щоб усі глядачі в залі дотримувалися карантинних заходів, їм вимірювали температуру на вході та розсадили із дотриманням дистанції.