DanylТак по життю трапляється, що людську віру сприймають як даність, і з легкістю можуть просто знехтувати нею. В цей момент душа сповнюється розпачем, бо для мене віра це той кришталь, який, незважаючи на пору року за вікном чи обставини, залишається таким же дорогоцінним та недоторканим, який своєю прозорістю та витонченістю розвінчує будь-які негаразди.
Наразі ми стоїмо на перетині двох доріг, коли маємо, достеменно проаналізувавши усі обіцянки, бачення у вирішенні нагальних проблем та прагнення кандидатів, вирішити: з ким ми хочемо рухатися вперед, щоб не повертатися до того, як було?
На мій превеликий жаль, у період, коли людська зневіра опинилася поза межами реальності та потребує негайної реанімації, знаходяться ті політичні постаті, які без совісті та честі дають хибні обіцянки і в один момент, побачивши той вогник надії в очах народу, немов журавлі, змахнувши крилами, просто зникають далеко за хмарами.
Свого часу моя родина підтримали діючого президента та його політичну партію “Слуга Народу”, бо ми відчули ту ідентичність поглядів на проблеми, які вже мають вирішуватися не за сталими теоріями, а за новими підходами і головне – для людей.
Зважаючи на досвід минулих років, поняття “вибори” у людей набуло негативного забарвлення, бо ті, на кого так надіялись та кого обирали, не стримали своїх обіцянок та пішли хибним шляхом – проти людей.
Наразі я бачу дещо іншу ситуацію: президент разом зі своєю командою формує програми та стратегії, які готові до реалізації та можуть поступово відновлювати ті сектори життя, які зазнали занепаду, але інша частина політичного устрою, яка також впливає на прийняття рішень, дає опір та штучно створеними фактами не дає змоги рухатися вперед.
На виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року ми маємо зробити свідомий вибір, який допоможе сформувати ту вертикаль з потужної та досвідченої команди, яка нарешті думатиме не про те, як буде далі їм при прийнятті цього рішення, а про те, що вони можуть зробити для людей цим чи іншим законопроєктом, щоб нарешті почати забудовувати прірву недовіри .
ShustЗ повагою до вас, мої друзі та однодумці, я прошу підтримати мою доньку Олену Анатоліївну Шуст, яка вирішила балотуватися до Київської обласної ради від політичної команди “Суга Народу”. На моє тверде переконання, людина, яка не має професійного досвіду і в житті не бачила, якою є тяжкою праця на землі, не може йти в політику, бо вона просто не усвідомлює для чого це їй.
Олена Анатоліївна змалечку бачила та розуміла скільки зусиль потрібно прикласти, щоб кожного дня на столі, окрім запашного хліба, могли бути й інші смачні страви. Та й сама ніколи не цуралася роботи та допомагала по господарству, бо лише за наполегливої праці з часом змогло сформуватися те уявлення про реальну ціну успіху.
На професійній ниві Олена Шуст також завжди наполегливо крокували до поставлених цілей, бо точно знала, що з неба воно не впаде та й чудеса трапляється лише в казках або за випадкової вдачі . За роки своєї діяльності вона посіла посаду першого заступника директора з питань інвестиційної діяльності СТОВ «Агросвіт», є доктором економічних наук та керівником міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру Білоцерківського національного аграрного університету.
Завдяки свідомому сприйняттю реалій та сформованому внутрішньому стержню, вона свідомо вирішила стати частиною політичної системи, бо коли болить в душі та серці за людей, то лише власними зусиллями варто робити усе можливе, щоб виправити цю ганебну несправедливість.
Я у жодному разі не полишаю своєї громадської роботи, бо людського болю і проблем з часом не стає менше, а як у вас в душі та серці все не на місці, то і я не зможу спокійно жити.
Свідомо та без будь якого підтексту я підтримую Олену Шуст разом з її командою від політичної партії “Слуга Народу” і вас закликаю, бо їх дії та прагнення не обмежуються датами виборів, це те на що не впливає зовнішня ситуація в країні, бо це, що глибоко всередині і для людей.
Всі ці політичні перегони – тимчасове явище, а дивитися в очі один одному ми будемо протягом усього життя.
І обрана нова сила політичного устрою не має стати головною над нами, бо на чолі усього є ЛЮДИНА.
Я зичу кожному здоров’я, наснаги та сили духу і, не зважаючи на голосні промови чи карколомні обіцянки, нам варто відкинути весь гамір подалі та провести внутрішній діалог з самими з собою, щоб зробити свідомий вибір для повного перезавантаження на шляху до щасливого майбутнього!

З повагою, депутат Київської обласної ради, ректор, академік НААН
А.С.Даниленко


Фото

 • 7dc4f3a-1.jpg
 • 119883076_758031368095482_1610934304989235698_n.jpg
 • ANEtEcWJdcnRh8rsVkZt.jpg
 • Capenko.jpg
 • DSCF2099.jpg
 • DSCF2108.jpg
 • DSC_0168.jpg
 • DSC_7014.jpg
 • DSC_7988.jpg
 • DSC_8341.jpg
 • i75_ArticleImage_24991.jpg
 • IMG_20200902_135452_BURST002.jpg
 • o_1egr1ej4dt751esl1ks5lovlj1k.jpg
 • o_1ehmo727c66o22s1f9hc6t221k.jpg
 • o_1ei1m7ham1siecoalen18pl171v3p.jpg
 • P1240432.jpg
 • P1240444.jpg
 • P1240596.jpg
 • zNzrQ4YfNMwLl3BcsUNS.jpg

Район

Більше статей

Кагарлицька міська територіальна виборча комісія зареєструвала 273 кандидати у депутати Кагарлицької міськради. Про це повідомляється на офіційному...

Кагарлик

Більше статей

І ось прийшов новий навчальний рік. Щоправда, тепер він не такий традиційний: заважає - коронавірус. Але здобувати знання – в усі часи престижно....

«Фізкультурно-оздоровчий комплекс Кагарличчини» отримав від генерального директора Всеукраїнського охоронного холдингу Олександра Онищенка садовий...

Спорт

Більше статей

Відео

Більше відео
Watch the video